Regulamin

U nas nie znajdziesz pięciostronicowych regulaminów i zawiłych paragrafów. Zasady są jasne i przejrzyste. Staramy się aby zakupy u nas były jak najprzyjemniejszym i mimo, że to internet, personalnym doznaniem. Ze wszystkimi pytaniami zapraszamy do kontaktu na adres mailowy: info@knitter.eu

ZASADY KUPNA / SPRZEDAŻY NA STRONIE WWW.KNITTER.EU

JAK WYSTAWIĆ PRZEDMIOT NA SPRZEDAŻ

W celu wystawienia przedmiotu do sprzedaży na naszej stronie należy wysłać na adres info@knitter.eu wiadomość zawierającą zdjęcia (minimum 3) i opis przedmiotu (kolor, rozmiar, stan) oraz proponowaną cenę. Po naszej akceptacji uzgadniana jest wysokość prowizji (pobieranej wyłącznie w przypadku sprzedaży wystawianej rzeczy) a przedmiot zostaje umieszczony w naszym sklepie. W przypadku zakupu przedmiotu kupujący przesyła do nas ustalaną kwotę a sprzedający wystawiony towar. Jeżeli zakupiona rzecz zgadza się z zamieszczonym opisem oraz zdjęciami wysyłana jest ona do kupującego a kwota pomniejszona o ustaloną wcześniej prowizję do sprzedawcy.

JAK ZAKUPIĆ WYSTAWIONY PRZEDMIOT

W przypadku chęci zakupu wystawionego przedmiotu prosimy o kontakt na adres info@knitter.eu w celu ustalenia szczegółów transakcji. Po wpłacie na nasze konto sprzedawca przesyła do nas zakupiony towar a my sprawdzamy jego zgodność z zamieszczonym opisem. Jeżeli towar jest zgodny z informacjami dostarczonymi przez sprzedawcę, towar wysyłany jest do kupującego. W cenach zamieszczonych na stronie zawarty jest koszt przesyłki na terenie Polski. Ponieważ sprzedajemy rzeczy używane kupujący nie ma prawa ich zwrotu( jeden wyjątek – towar niezgodny z opisem, ukryte wady). Osoba fizyczna, sprzedająca towar nie jest zobowiązana do przyjmowania zwrotów używanych produktów pochodzących z prywatnej kolekcji. Jeżeli jednak z jakiś względów klient chciałby pozbyć się nabytej przez nasz serwis rzeczy dajemy możliwość jej ponownego wystawienia do sprzedaży w terminie do 14 – stu dni od zakupu bez konieczności płacenia prowizji.

towar zawsze sprawdzany jest pod względem oryginalności

cena przesyłki do kupującego na terenie Polski zawarta jest w cenie

prowizja (pobierana tylko w wypadku sprzedaży) wynosi 10% – minimum 100 zl

w przypadku towarów o dużej wartości (ponad 10000 zl) prowizja negocjowana jest indywidualnie

knitter.eu Magadalena Knitter

kontakt: +49 176 20754959 info@knitter.eu

Regon 362416361